Hamilelikte 17.Haftam(Görmemişin bir bebesi olmuş)

Evet nerede kalmıştık , hamileliğim çok güzel geçiyor arkadaşlar git gide daha mutluyum ve daha enerjiğim sanki.Bu arada işten çıkmak zorunda kaldım ya da mobing yüzünden çıkmak zorunda kaldım diyelim bu artık çıkarılmak mı çıkmak mı siz karar verin.Yurt dışına gidilecekmiş sürekli ve doğumdan sonra izin alırmışım falan filan verimim düşermiş sürekli böyle şeyler söylenince de olmadı yollarımızı ayırdık.
Üzüldüm tabi ki iş hayatımın sonlanmasına fakat mutluyum ınanılmaz.Çünkü evde olup dinlenmek ,uyumak ,okumak ,yazmak, yemek yapmak,boş kafa ile temiz havada kahve içmek ve çimen gözü mutlu karşılamak bunların hepsi çok değerli bu hayatta.Ve stressiz mutlu olduğum için de çocuğumunda mutlu bir bebek olacağına inanıyoruz.
Tabiki streslerim endişelerim oluyor arada.Beynim sürekli küçük oyunlar oynuyor ve bu durumdan da asla vazgeçmiyor.Bunu ben gene de hamilelik artı burcuma veriyorum.Bazı arkdaşlar astroloji deyince amaaan saçmalama bunlaramı inanıyorsun diyor ama inanıyorum bacım valla tipik bir ikizlerim işte!
Veeee bomba haber bebeğimizin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendik.Ya bu ultrasona her girdiğimizde gözlerimiz doluyor sanki kucağımızdaymış gibi duygulanıyoruz biz birde yanımızda olsa ne olaca kim bilir! Kafayı yiyeceğiz gibi gözüküyor.
Geçmiten yazıyorum bebeğimmm duy sesimiiiii Annende babanda çok heyecanlıııı ve seni çok özlüyor !!!
Diyeceksiniz ki görmemişin bir bebeği olmuş ! evet valla görmedik ne olmuş,zaten bu blogu o yüzden açtım facebookumda ve instagramımda paylaşmamak için @ithatcianne sayfasnıda açtımda insanları bunaltmayayım isteyen gelsin diye.
Yavrumuzun isimini düşünüyoruz düşünüyoruz düşünüyoruz en sonunda bulacağız ama eminiz.
Şimdilik adı Köse Bebek.Aşk Bebek.Ali Said oğlu bebesi.Şeyma’nın bebesi.Minik kuzuş.

Leave a Reply

Translate »