Hamileliğimi Nasıl Öğrendim?

Evet..Hamileliği nasıl öğrendim ? Bu öğrendiğim anı asla unutmayacağım,ama yine de belki bir gün unuturum diye zaten sürekli yazıyorum,unutsam bile yarın bir gün buraya bakarım okurum zaten en çok da hiç bir şeyi unutmamak için yazıyorum.
15 Mart 2017 günü işteyim çalışıyorum,işe de yeni girmiş sayılırım yoğun aylar tabi,bebek falan düşüncesi tamamen unutmuş durumdayım ve kendimi kariyere odaklamış bir zaman dilimindeyim,anlayacağınız inanılmaz iş kolik olmuş durumdayım yani , her neyse bir gün kokuya karşı hassaslığım artmış durumda iş yerinde ama hiç aklıma öyle hamilelik falan gelmiyor 5-6 ay olmamış, ben de aman olmadı varmış bunda da bir hayır demek ki olmayacak çocuğum bende kariyer hedefleyeyim diye kafamdan silmişim tamamen.Olaya bak sanki yıllarca denemişim de tedavi olmuşum da umudumu yitirmişim de aman boşver olmayacak demişim, vay anasını nasıl kafa yaşıyorsam artık bilmiyorum.Neyse ofisteki çalışan abla test yapsana falan dedi bana , ben de aman yok bee ne çıkacak derken neyse gidip alayım da bari göreyim tek çizgiyi rahatlayayım ne olcak sanki alıştım netice de tek çizgi görmeye diye düşünürken bir koşu gittim aldım eczaneden geldim.
Ofis de tuvalette test yapma savaşı verirken oda ne ! çift oldu ! ben şok ! şaka mı bu falan oldum.E ben nasıl hamileyim , yok değildir falan derken bir yandan da içim kıpır kıpır ama nasıl titriyorum.Tuvaletten çıktım,masama gidene kadar dizlerimin bağı çözüldü.İlkten dedim ki kendi kendime yok kimseye söylemeyeceğim,çimen göze bile söylemeyeyim ben bunu 3-5 ay sonra söylerim , tamamen kesin olsun falan dedim,doktorada ben tek giderim falan böyle içimden düşünürken hop telefonu elime aldım testin resmini çektim saniyelik hızla ailem grubuna fotoyu gönderdim ,kuzenime gönderdim,arkadaşlarıma gönderdim tabiki çimen göze de gönderdim.Hemen aradı,ben zaten şoktayım yüzüm şekilden şekile giriyor heyecandan gülmekten falan , çimen göz telefonda ağlıyor seviniyor heyecan dorukta ! o an müthiş. Telefonu kapadım annem aradı o kapadı kardeşim o kapadı diğer kardeşim sonra arkdaşlarım , kuzenim falan derken 2,5 saat telefonla konuştum ayakta.Hahahaha çok farklı kafadayım, hiç böyle güzel duygu hissetmedim şu yaşıma kadar herhalde.
Bu heyecan unutulmaz bir ömür boyu..

Leave a Reply

Translate »