Benim her zaman hedeflerim var

Bazı beyin fakiri insanlar tanıyorum ya da tanımak zorunda kalıyorum diyelim.Gerçekten merak ediyorum sizin hiç amaçlarınız yok mu ? ya da ne bileyim işiniz gücünüz yok mu? İstekleriniz hedefleriniz yok mu sizin ? Amaçlarınıza ulaşmak için stresleriniz yok mu ? Deli olmuyor musunuz hedefleriniz için.Tabi insanların kuyularını kazmak ya da milletin arasını bozma hedeflerinden veya insanların dedikodusunu yapma,insanların kusurunu arama gibi işlerden bahsetmiyorum.O kadar boş beyin görüyorum ki bazen inanamıyorum şu yüzyılda bu kadarı da olamaz dedirtiyor ki maalesef varlar bu insan türleri.Hiç amaçları yoktur hiç dertleri yoktur tek dertleri insan eleştirmek , kusur aramak,insanların arasını bozmak.Çok komikler evet ama bu kötü kişiler ile bu güzel gökyüzünün altında olmak çok üzücü değil mi.

Her neyse..
Benim her zaman hedeflerim oldu her zaman amaçlarım oldu küçük büyük hep oldu işte , çoğu zaman birden fazla oldu, belki 10 dan bile fazla.Her şeyi elde ettiğim de yine amaçlarım oldu , yaşayamam ki amaçsız hedefsiz.Hedeflerime koşarken yalnız başıma bir köşe de ağladığımda oldu saatlerce,hiç sebepsiz kahkaha ile güldüğüm de.Bazı zamanlar amaçlarıma ulaşamadığımda kendimi parçalayıp cinnet geçirdiğim de oldu, her yeri her şeyi etrafımdakilerin de kendimin de başına da yıktığım da oldu.Bunların hepsini yaptım, ben böyleyim böyle bir bütünüm işte.Çok sevdiğim birinden ertesi gün ölesiye nefret ettiğim de olur benim ve nefret ettiğim birine ölsem yüzüne bakmam dediğim birine inanılmaz şekilde ilgilendiğim ve affettiğim, merhamet ettiğim de oldu.Ben böyleyim seven de böyle sevsin sevmeyen de sevmesin lütfen hiç umurumda değil.Zaten çok sevilmeyi seven biri değilim kendi halimde yaşamayı seven bir insanım ,kimseye ihtiyacım yok.Allah var,kitaplar var,müzik var.

Siz çok sevilme manyakları sizden de miğdem bulanıyor, sevilecem diyen maymunluktan maymunluğa koşanlar,sevilecem diye nefret ettiklerinin yüzünü yalayanlar görünce kusma geliyor vallahi sizin miğde maşallah çok sağlam.Çok şükür böyle bir Kadın olduğum için Çok şükür Anneme Babama beni böyle yetiştirdikleri için.Seni seviyorum Annemmmm seni seviyorum Babammm.

En sevdiğim karakteri babamın her ne olursa olsun şu hayatta umudunu asla yitirmez her zaman , her şey geçer güzel olur cümlesine yürekten inanan,tüm kötülükler ve kötü insanlar için herkes karşılığını bir gün alır siz yanımdasınız yeter diyen,dışarıdaki hiç bir sorunu eve taşımayan babam , senin gibi olamasam da senin güzel huylarına sahip olamasam da seni her zaman örnek alacağım.

Her ne yaşarsa yaşasın yine de kendini yenilemeyi bilen kendini mutlu eden hatta kendi kendine mutlu olmayı seven Annem senin de en sevdiğim özelliğin bu işte.Her zaman genç kalabilmeyi güçlü kalabilmeyi her zaman dik kafalı olabilmeyi başaran annem seni seviyorum.

Nereden nerelere geldim yazarken hayatta da böyleyim işte,nereden nerelere geliyorum hiç fark etmeden konuşurken yaşarken yürürken…
Hedeflerimi asla bırakmayacağım..Asla pes etmeyeceğim benliğimden kendimden amaçlarımdan…ben böyleyim,bu şekilde varım,elimden geleni son damlasına kadar her zaman kullanacağım.Siz mini minnacık beyni olan hedefsiz yaşayan amaçsız yaşayan insanlar,siz insanların arkasından konuşmaktan başka bir halta yaramayan,insanların mutsuzlukları ile mutlu olan gariban fakirler sizin fikrinize,zikrinize,kendinize ihtiyacım yok mümkünse oksijenimi kirletmeyin.

Öperim Tüm sevdiklerimin ve sevenlerimin ve tüm güzellik düşünen kardeşlerimin gözlerinden..

https://www.instagram.com/sseymaisik/

Leave a Reply

Translate »