Ben kimim ve neden buradayım?

Kendimi bildim bileli yazmayı seven bir kadınım,çocukken kağıtlara şiirler,hiç bırakılmayan günlükler,anneye babaya mektuplar,sosyal mecrada uzun uzun sitemli yazılar..
Üniversiteye başlayınca yazmayı bıraktım daha çok kitaplara sardım kendimi , beğendiğim cümlelerin altını çizdim bazen onları yazdım kenara köşeye.Çalıştım,okudum..Yazmaya hiç vakit olmadı.
Aşık oldum.Evlendim ve evlendikten 5 ay sonra tekrar günlük tutmaya başladım sonra bilgisayarda da yazmaya başladım.Her gün bir iki sayfa yaşadıklarımı yazdım.1 buçuk yıl sonra Hamile kaldım,çalışmıyordum. Blog açmaya karar verdim ve açtım.Burası artık benim özgür dünyam ! Gizli yazmak yerine herkese açık bir dünya da yazarak ,yaşadıklarımı birlikte paylaşacağım arkadaşlar keşfetmeye karar verdim.Yazmayı,araştırmayı,paylaşmayı,yeni mekan keşfetmeyi,yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum! Buradayım çünkü yazmak iyileştirir, yazmak rahatlatır buna inanıyorum ve sürekli insanların kafasını ütülemek yerine burada yazıp yazıp rahatlamaya karar verdim =)
İkizler burcuyum,aynı anda milyon tane şey düşünüp beynimi yormaya bayılıyorum!
En sevdiğim şey çimenlere yayılıp gökyüzüne bakmak.
Ve hiç sonu gelmeyen hayallerim var..

https://www.instagram.com/sseymaisik/

Leave a Reply

Translate »